تبلیغات
مركز خرم بیدشناسی - خسارت میلیونی نوسانات شدید برق در صفاشهر
مركز خرم بیدشناسی
به بام استان فارس ،سرزمینی از جنس مهر و ماه خوش آمدید.اینجا مهد چشمهای بارانی ،دستهای آفتابی و دلهای نورانی است.

خسارت میلیونی نوسانات شدید برق در صفاشهر

نوسانات شدید و دو فازه شدن جریان برق در صفاشهر باعث خسارت میلیونی به لوازم برقی تعداد زیادی از شهروندان شد.

خسارت میلیونی نوسانات شدید برق در صفاشهر

به گزارش بام فارس؛ نوسانات شدید برق، علاوه بر ایجاد نارضایتی سبب وارد شدن زیان‌های قابل توجه به بسیاری از شهروندان شهرک الزهرا صفاشهر شد. برخی از ساکنین شهرک الزهرا با مراجعه به خبرنگار بام فارس خواستار بررسی علت حادثه، رسیدگی و جبران خسارت‌های وارده  شدند.

 

احمدپور یکی از شهروندان در این‌باره گفت: جریان برق به دلیل نقص فنی حدود 45 دقیقه با افت فشار مواجه شد. برق منازل در این مدت به صورت بسیار ضعیف جریان داشت و گاهی دارای نوسان‌های شدید بود.

 

وی افزود: با توجه به اینکه این اتفاق در ساعت 4 بعد از ظهر رخ داد، بسیاری از شهروندان به دلیل بی‌خبری از نوسان جریان برق، نتوانستند لوازم برقی خود را از مدار خارج کنند و مانع خسارت شوند. این حادثه باعث خسارت میلیونی به وسایل برقی منازل مانند یخچال، تلویزیون، رایانه، فریزر، هود، آیفون و درهای برقی شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خرم‌بید، در جلسه‌ای با حضور کریمی سرپرست فرمانداری و دهقان مدیر اداره برق صفاشهر، علت حادثه بررسی شد.

 

در این جلسه مدیر اداره برق صفاشهر علت وقوع حادثه را 2 فاز شدن و نوسان برق شبکه اعلام کرد و گفت: در موقع حادثه یک تیم فنی و تعمیرات برای بررسی و ترمیم شبکه و برآورد میزان خسارات به محل اعزام شدند.

 

در این جلسه مقرر شد، با توجه به سکونت برخی اقشار کم درآمد در این شهرک، پیگیری و گزارش کارشناسی به استان برای تامین خسارت از طریق بیمه و سازمان‌های مربوط در دستور کار قرار گیرد. میزان این خسارت در دست بررسی است.

 

گفتنی است بعضی از این خسارت دیدگان تا دیروز دغدغه تهیه جهیزه فرزندشان را داشتند و حالا خودشان نیازمند همان وسایل شدند.

 

کارشناسان اداره برق اعلام کردند استفاده از محافظ های استاندارد می‌تواند از وقوع این حوادث جلوگیری کند.

 
برچسب ها: برق. نوسانات برق صفاشهر،
ارسال توسط اکبر کریمی خرمی
آرشیو مطالب
دیگر مطالب
پیوند های روزانه
امکانات سایت
blogskin

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی